Březen 2012

Justin nachytal Miley Cyrus

30. března 2012 v 19:25 | Lulí=* |  Justin Bieber - Videos
(omlouvám se lepší video jsem nenašla)

"Myslí si, že hostí přehlídku, a tak se chystá punku mě.
"Ona není punking mě, protože to není možné.Nemůžu být punked. "

Selena Gomez - Životopis

29. března 2012 v 20:15 | Lulí=*

Selena Gomez


Povolání: Herečka, Zpěvačka, Návrhářka
Věk: 19
Datum narození: 22.7.1992
Místo narození: Grand Prairei, Texas, USA
Znamení: Rak
Výška: 168

Celým jménem Selena Marie Gomez a narodila se 22.července 1992. Její herecká kariéra začala v roce 2002, kdy si zahrála Giannu v seriálu Barney & friends, zde se také seznámila se svou dobrou kamarádkou Demi Lovato. Potom dostala roli ve filmu Spy Kids 3D: Game Over, and Brain Zapped.

Poprvé se objevila na konkurzu Disney, poté se odstěhovala z Texasu do Californie a stala se členem Disney "rodiny". Začala se objevovat v populárních seriálech The suite life of Zack and Cody, Hannah Montana - zde si zahrála ve dvou dílech zpěvačku Mikaylu.

Její přestávka skončila v říjnu 2007, kdy se zúčastnila konkurzu na seriál Wizards of Waverly Place jako Alex Russo. Také hrála ve filmu Moderní popelka 2 - zde si zahrála hlavní roli. Je také rostleskávačka.

Účinkovala také v různých reklamních spotech firem Wal-Mart, Hasbro a T.G.I. Friday's.
V roce 2003 získala malou roli ve filmu Spy Kids 3D. Objevila se i v televizním filmuWalker, Texas Ranger: Trial By Fire. Ve stejném roce získala i svou první hlavní filmovou roli, když ztvárnila postavu Emily Grace Garcia ve filmu Brain Zapped.

V roce 2009 nazpívala klip Send it on společně se svými Disney přáteli: SkupinaJonas Brothers, Miley Cyrus, Demi Lovato. Píseň se vyhoupla do prvních příček hudebních žebříčků.

Justin Bieber - Životopis

29. března 2012 v 20:08 | Lulí=* |  Justin Bieber - Životopis

Justin Bieber


Povolání: Zpěvák, Skladatel, Tanečník, Herec
Věk: 18
Datum narození: 1.3.1994 12:56
Místo narození: Stratford, Ontario, Kanada
Znamení: Ryby
Výška: 172 cm

Justin Bieber se narodil 1. března1994 v kanadském Stratfordu. Jeho celé jméno je Justin Drew Bieber. Justin je kanadský zpěvák který se proslavil díky YouTube na kterém ho objevil jeho aktuální manažer Scooter Braun. Justin a jeho manažer hned letěli do Atlanty za Usherem. O několik týdnů později Justin podepsal nahrávací smlouvu s Island Record. Začíná pracovat na svém debutovém albu My World které vyjde 17.listopadu. Z tohoto alba byly vydány dva velmi úspěšné singly: One Time a One Less Lonely Girl a oba se dostali do Top 15 na Canadian Top 100 a do Top 30 na Billboard Hot 100.

Náběr Affitalles

29. března 2012 v 19:24 | Lulí=*
Náběr Affitalles

Chceš být AFFS ??
Tak vyplň do komentářů:
1.Máš něco o JB na svém blogu ??
2.O čem je tvůj blog
3.Adresa blogu
4.Tvoje přezdívka
Podmínky: Musíš aspoň 3x obíhat za týden
Když tu nebudeš musíš mi to napsata.
Nesmíš mít blog o nevhodných věcech
A žádný Antiblog.

Ahoj .. Tady Lulí=*

29. března 2012 v 19:07 | Lulí=*
Ahoj ..Ten to blog bude zaměřen na Justina Biebera a Selenu Gomez .. Dříve jsem měla blog, ale nějak už pak nešel tak jsem se rozhodla založit novýý .. Dnes jsem přidám životopisy a jiné důležité věci a zítra bych sem začala dávat novinky .. Moje přezdívka bude Lulí=* .. Design nejspíš obednám .. Pokouším se ho dělat i sama, ale než se to pořádně naučím budeme objednávat .. To je asi pro zatím vše .. Jdu přidávat .. :)